NinjaSquirrels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nabíráte ještě do Academy?

3 posters

Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Nabíráte ještě do Academy?

Post by ayahuasca Mon Oct 25 2010, 01:28

Zdravim vespolek,

mám dotaz ohledně možnosti vstupu do clan academy, nabírá se ještě a na jakém levelu? 20+? Mám jednu adeptku.
ayahuasca
ayahuasca

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 2009-09-27
Age : 46
Location : Bohemian paradise

https://www.facebook.com/jbgrv

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by Alexstrasza Mon Oct 25 2010, 09:01

do academy se nabírá idealně do lvlu 8. pak je míň repuťáků Wink
Alexstrasza
Alexstrasza

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 2009-10-30
Age : 36

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by ayahuasca Mon Oct 25 2010, 11:25

Hmm já myslel že se nabírá až od lvl 20. Moje slečna Káča si založila account a ted jede elfku s nickem Galenore (Zelené Srdce v elfštině), teprve je lvl 18 a učí se to hrát, ale bude mi taky trénovat tu dvouhlavou slepici, protože tu já už na svém lvl 64 EE moc nenaexpim, když má teprv lvl 25, furt mi chcípá na těch mobech 64+. Pokud by někdo byl ochotný Káči elfku nabrat do Academy, budeme moc rádi, později plánujem hrát oba spolu s vámi, máme dva kompy. Kdo by byl ochotný a má privilegia na nabrání, stačí se zmínit, až se potkáme ve hře a já ji lognu.
Zdar a díky
ayahuasca
ayahuasca

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 2009-09-27
Age : 46
Location : Bohemian paradise

https://www.facebook.com/jbgrv

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by wrzx Mon Oct 25 2010, 12:00

ayahuasca wrote:Hmm já myslel že se nabírá až od lvl 20. Moje slečna Káča si založila account a ted jede elfku s nickem Galenore (Zelené Srdce v elfštině), teprve je lvl 18 a učí se to hrát, ale bude mi taky trénovat tu dvouhlavou slepici, protože tu já už na svém lvl 64 EE moc nenaexpim, když má teprv lvl 25, furt mi chcípá na těch mobech 64+. Pokud by někdo byl ochotný Káči elfku nabrat do Academy, budeme moc rádi, později plánujem hrát oba spolu s vámi, máme dva kompy. Kdo by byl ochotný a má privilegia na nabrání, stačí se zmínit, až se potkáme ve hře a já ji lognu.
Zdar a díky
prava na invite ma kazdy vratane teba
kde budes naberat tak ju hlavne v tom zozname co ti zobrazi naber do BabySquirrels - to je academy, ostatok su main clan/guardy/knight orders

wrzx
emo cuba

Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 2009-08-31

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by ayahuasca Tue Oct 26 2010, 11:40

Tak už je Káči elfka Galenore nabraná do Babysquirrels, takže ji určitě potkáte expit dopoledne, zatímco já sem v práci.
Ještě jsem se chtěl ještě zeptat, jestli je nějaký speciální postup co má navíc udělat, když expí v Academy, aby z toho klan měl ty reputační body a tak? Musí se na to brát nějaký quest nebo udělat něco jiného speciálního, nebo jen tak prostě expí jako obvykle a všechno jde automaticky? Např. druhý přestupák ji můžu koupit, nebo radši ho má udělat, aby z toho měl klan nějaký bodíky? Díky za info
zdar

Gordon / Aya
ayahuasca
ayahuasca

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 2009-09-27
Age : 46
Location : Bohemian paradise

https://www.facebook.com/jbgrv

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by Alexstrasza Tue Oct 26 2010, 12:26

nemusí dělat nic navíc. academy funguje takto:
char od lvl 1 do lvl 39 se nabere do academy. v pohodě si expí atd. jakmile dodělá druhý přestup, tzn. přejde např. na sword singera z elven knight, tak ji academy automaticky kopne z klanu a dá reputační body tomu dotyčnému klanu. počet bodů závisí pouze na lvlu tohoto charu při nabrání do academy. (čím vyšší lvl, tím méně bodů).
po vykopnutí academkou se může znovu nabrat do klanu. nemude mít žádné penalty za leavnutí ani jiné postihy.
ps.: a dostane pěknou korunku Very Happy
Alexstrasza
Alexstrasza

Poèet pøíspìvkù : 184
Join date : 2009-10-30
Age : 36

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by ayahuasca Tue Oct 26 2010, 16:24

Díky za informace.
ayahuasca
ayahuasca

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 2009-09-27
Age : 46
Location : Bohemian paradise

https://www.facebook.com/jbgrv

Back to top Go down

Nabíráte ještě do Academy? Empty Re: Nabíráte ještě do Academy?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum