NinjaSquirrels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lagz v L2

2 posters

Go down

Lagz v L2 Empty Lagz v L2

Post by Sarine Fri Oct 16 2009, 06:17

Taka otazka mozem mat lagy preto ze nestiha procesor na kompe? Alebo to bude urcite netom lebo ked som hral kedysi CS 1.6 tak to bolo vzdy v poho ping na EU serveroch som mal vzdy do tych 50 a mohlo byt na serveri aj 16 a viac ludi. L2 je narocnejsie na net, alebo mam slaby procesor hlavne mam problemy v Adene,ToI,CS a vacsich PvP ako napr. ked je bitka o RB ale aj na niektorych inych miestach na mape...

Moj PC: Athlon 3000+ 64MB(real 1.8GHz),2.5GB RAM,grafika ATi Sapphire 3850 (512MB/256bit)
Net : 1536 kbps / 512 kbps
Sarine
Sarine

Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Vojkovce

Back to top Go down

Lagz v L2 Empty Re: Lagz v L2

Post by Rangiku Fri Oct 16 2009, 10:52

jo je to procesorem, ma to hodne lidi s notebooky, toho si nevsimej. v momente kdy mas na jednom miste prilis na nacitani (opravdu velke mass pvp, siege, toi taky pac ti to nacita vetsinou tri patra naraz v tech vyssich, mesta) zatezuje to procesor a notebooky sou v tomhle pomalejsi. ale nic si z toho nedelej trapi to 80% lidi na aerithu (skoro kazdy ma dnes notebook). jinak na net l2 narocny neni skoro vubec staci kdyz mas stabilni rychlost a i c5 se jeste stale da hrat na dobrem fax modemu, dokonce i na mobilu (ale tam se to seka pac chybi ta stabilita), l2 je narocne na ram a v techto nacpanych lokacich i na procesor. nejlepsi reseni je do mesta klikat alt+p a na siege treba vypinat ruzny graficky efekty a snizovat si trochu viditelny dosah, to usnadnuje provoz i na pomalejsich procesorech.
Rangiku
Rangiku
spamer fora

Poèet pøíspìvkù : 587
Join date : 2009-09-24
Age : 38

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum